Cennik

Cennik "HURT 2019" - Sadzonki świerków i Jodeł na drzewka bożonarodzeniowe !

1 komentarzy

Zapraszamy do zapoznania się z nowym hurtowym cennikiem sadzonek świerków i jodeł na plantacje choinkowe - WIOSNA/JESIEŃ 2019.

Sezon nasadzeniowy 2018 został zamknięty wielkim sukcesem. Dziękujemy naszym starym i nowym klientom za owocną współpracę  w roku 2018. Dzięki świetnym informacjom napływającym od  klientów możemy się pochwalić wysokim procentem przyjęć roślin zaobserwowanym w roku 2018/2019 - niezmiernie cieszymy się z tego powodu.

Przypominamy o tym, że choinki sadzimy w okresie wiosennym i jesiennym ( poza wegetacją roślin), jednak zamówienia indywidualne oraz hurtowe przyjmujemy przez cały rok. Zachęcamy do kontaktu latem w celu zarezerwowania odpowiedniej ilości roślin. Dzięki takim działaniom sezon nasadzeń przebiega dużo spokojniej i na pewno każdy zainteresowany otrzyma potrzebne rośliny w odpowiednim czasie.

Od tego roku oferujemy również nieodpłatne porady dotyczące zakładnia i uprawy drzewek bożonarodzeniowych. Każda osoba zainteresowana może do Nas w każdej chwili zadzwonić oraz skorzystać z naszej pomocy. Z chęcią opowiemy o produkcji iglaków oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące zakupu, produkcji i sprzedaży choinek.

W nowym cenniku znajdziemy pozycje takie jak : świerk pospolity, świerk srebrny, świerk serbski oraz jodła kaukaska. Pełną listę produktów razem z fotografiami roślin znajdą państwo w dziale "OFERTA HURT 2019" KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ OFERTĘ

cennik sadzonek świerka srebrnego, pospolitego i jodły kaukaskiej na choinki

  Jeśli jesteś zainteresowany założeniem plantacji choinek, zadzwoń lub napisz do nas!

Email: biuro.treesplant@gmail.com

Piotr: +48 883220715

Naszym klientom oferujemy pomoc merytoryczną przy zakładaniu plantacji. Oferujemy atrakcyjne rabaty klientom zainteresowanym założeniem plantacji oraz transport dużych zamówień na terenie całej Polski.

Służymy radą i pomocą nie tylko w momencie zakupu. Naszych klientów wspieramy wiedzą i doświadczeniem także długo po zakupie sadzonek. Możesz do nas zadzwonić w każdej chwili, chętnie pomożemy!

Sadzonki dostarczamy w okresie wiosennym lub jesiennym. Zamówienia można składać przez cały rok.

Treesplant.pl Sadzonki Świerków i Jodeł
Piotr Myczkowski
tel: +48 883 220 715
ul. Kopernika 38
73-200 Choszczno
biuro.treesplant@gmail.com

Komentarze

Renia [21:21 18/08/2019]

Można już zamawiać sadzonki choinek na sezon jesienny ?