Information

Producenci

Nasze Sklepy

Nasze Sklepy

TREESPLANT.PL Polski Producent najwyższej jakośći sazonek na plantacje drzewek bożonarodzeniowych i nie tylko.

Dostawcy

PShowBlog Kategorie

Dofinansowania do uprawy drzewek bożonarodzeniowych z ARiMR - program restrukturyzacja małych gospodarstw.

Dofinansowania do uprawy drzewek bożonarodzeniowych z ARiMR - program restrukturyzacja małych gospodarstw.

4 komentarzy

Przeczytaj Więcej na temat dofinansowań plantacji choinek w nowym artykule na rok 2022:


https://treesplant.pl/pl/news/36/wazne-60-tys-na-zalozenie-plantacji-choinek-dotacja-unijna-z-arimr

Jako firma Treesplant.pl oferujemy nieodpłatną pomoc dla rolników ubiegających się o wsparcie finansowe na założenie plantacji drzewek choinkowych.

Jeśli trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie poszukiwałeś informacji na temat dofinansowania unijnego na uprawę drzewek bożonarodzeniowych. Głównym założeniem dotacji z programu restrukturyzacji małych gospodarstw rolnych jest zwiększenie wartości ekonomicznej gospodarstwa. Środki z dofinansowania można zainwestować m.in. w uprawy wieloletnie, do których należy plantacja drzew iglastych przeznaczonych na choinki. Plantacja drzewek bożonarodzeniowych jest wysoko punktowaną uprawą, która w znacznym stopniu podnosi wartość ekonomiczną gospodarstwa rolnego.

Osobom, które chcą się starać o dofinansowanie udzielamy niezbędnych porad w zakresie planowania nasadzeń, obliczeń oraz ogólnego prowadzenia plantacji choinek, a także w zakresie dokumentacji oraz wymagań, jakie muszą spełniać beneficjenci programu oraz ich gospodarstwa rolne.

W ramach współpracy z beneficjentami programu przygotowujemy dokumenty, które należy załączyć do wniosku. Ważnym dokumentem jest sporządzona przez nas "OFERTA DOSTARCZENIA MATERIAŁU NASADZENIOWEGO". Zawiera on wszystkie najważniejsze informacje takie jak: parametry roślin, szczegółowy schemat nasadzania (odstępy między roślinami), wielkość obszaru na którym mają być posadzone choinki bożonarodzeniowe oraz wyszczególnia niezbędne dokumenty jakie zostaną dostarczone do klienta wraz z sadzonkami iglaków. Dokumenty te potwierdzają legalność zakupu roślin oraz mówią o ich pochodzeniu i jakości. Każdy dokument jest przygotowywany przez nas indywidualnie dla klienta po wcześniejszej rozmowie i omówieniu szczegółów.

Nasze rośliny są co roku badane na obecność chorób, co potwierdzają dokumenty, które załączamy do dostarczanych przez nas sadzonek. Są one niezbędne, aby przemieszczać i sprzedawać rośliny na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą sporządzoną przez naszą firmę, skontaktuj się z nami ! Przygotujemy Twoją ofertę w ciągu 24 godzin.

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem plantacji choinek, zadzwoń lub napisz do nas!
Piotr: +48 883220715

Naszym wszystkim klientom oferujemy pomoc merytoryczną przy zakładaniu plantacji choinek. Oferujemy atrakcyjne rabaty klientom zainteresowanym założeniem plantacji oraz transport dużych zamówień na terenie całej Polski.

Służymy radą i pomocą nie tylko w momencie zakupu. Naszych klientów wspieramy wiedzą i doświadczeniem także długo po zakupie sadzonek. Możesz do nas zadzwonić w każdej chwili, chętnie pomożemy!

Sadzonki dostarczamy w okresie wiosennym lub jesiennym. Zamówienia można składać przez cały rok.


produkujemy sadzonki choinek
Piotr Myczkowski
tel:+48 883 220 715
ul. Kopernika 38
73-200 Choszczno
biuro.treesplant@gmail.com
www.treesplant.pl

Komentarze

Antoni [12:01 09/06/2019]

Witam, Ubiegam się o dofinansowanie na małe gospodarstwo proszę o ofertę.

Treesplant_pl - Sadzonki Iglaków [12:04 09/06/2019]

Witam Pana, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 883 220 715. Tą drogą wyjaśnimy Panu jakie informacje potrzebujemy do napisania oferty oraz doradzimy jakie gatunki choinek dobrać na plantację żeby uzyskać maksymalne zyski.Pozdrawiam Piotr Treesplant.pl

Adam [10:06 16/06/2019]

Zainteresowany jestem planem na uprawę drzewek świątecznych. Proszę o podesłanie istotnych informacji

Treesplant_pl - Sadzonki Iglaków [15:47 23/06/2019]

Witam serdecznie, Proszę przejrzeć dział "porady dla plantatorów" następnie skontaktować się z nami najlepiej telefonicznie. Temat jest dość rozległy i dużo łatwiej będzie nam wszystko wytłumaczyć.